Гімнастика для вагітних (2 триместр) в домашніх умовах

Серед усіх видів спорту варто вибрати такі:

  • йога;
  • пілатес;
  • бодіфлекс;
  • плавання;
  • позиційна гімнастика;
  • дихальні вправи.

Варто повністю відмовитися від занять з підйомом тягарів. Для цього намагайтеся не відвідувати тренажерний зал або займатися з мінімальними навантаженнями. Ваше завдання — наситити організм киснем і зміцнити м'язи спини і малого таза. Це допоможе вам легко народити і швидко повернути форму.

Адже після народження малюка ваш живіт стане більше в обсязі, а шкіра трохи валиться.

Вправи для зміцнення м'язів таза і живота

Гімнастика допоможе розтягнути м'язи

Необхідно чергувати напруження з розслабленням. Найкраще виконувати вправи кілька разів з невеликими перервами, ніж весь комплекс без відпочинку. Одним з ефективних вправ, які допомагають збільшити еластичність м'язів промежини під час вагітності, є напруга. Для цього встаньте рівно і розташуйте перед собою стілець.

Необхідно щоб ви, спиралися на спинку руками. Тримайтеся за стілець і розведіть ноги, сядьте глибоко навпочіпки. Сидячи на корточках, напружте м'язи тазу і сідниць. Повинно бути відчуття, як при рефлекторному напрузі під час ляпанця по сідницях. Ви повинні як би втягнути в себе м'язи. Встаньте і розслабтеся. Детальніше можна побачити гімнастику на відео.

Комплекс вправ розроблений майстром-тренером ви

Зарядка для вагітних. Другий триместр. Комплекс №1. Маша Єфросиніна.

Комплекс вправ розроблений майстром-тренером ви

Комплекс вправ для вагітних. Другий триместр.

Зарядка для вагітних. Другий триместр. Комплекс №2. Маша Єфросиніна.

Комплекс вправ для вагітних. Другий триместр.

Відео курс гімнастики для вагітних.

Гімнастика для вагітних 2 ойтриместр

Відео курс гімнастики для вагітних.

Комплекс вправ розроблений майстром-тренером ви

Зарядка для вагітних. Другий триместр. Комплекс №3. Маша Єфросиніна.

Комплекс вправ розроблений майстром-тренером ви

Фітнес для вагітних від фітнес тренера від Деніз Ост

2 Триместр вагітності фітнес (2 trimestr beremennosti fitnes)

Фітнес для вагітних від фітнес тренера від Деніз Ост

Гімнастика 2 триместру вагітності. допоможе збережи

ГІМНАСТИКА ДЛЯ ВАГІТНИХ. 2 триместр

Гімнастика 2 триместру вагітності. допоможе збережи

Please watch: "ТРЕНУВАННЯ з еспандером ДОМА | сідничні & qu

Вправи для ВАГІТНИХ 2 триместр / ФІТНЕС МАМА / випуск # 4 /

Please watch: "ТРЕНУВАННЯ з еспандером ДОМА | сідничні & qu

Всі поради з приводу занять спортом та харчування під час прямолінійного руху

Фітнес для вагітних (2 3 триместри). Безпечні вправи для вагітних від фізіотерапевта

Всі поради з приводу занять спортом та харчування під час прямолінійного руху

Візьміть килимок і розстеліть його. Ляжте набік, ліктем упираючись в підлогу. Піднімайте ногу вгору. Це своєрідні махи, які допомагають зміцнити внутрішню поверхню стегна і збільшити еластичність промежини. Виконуйте махи поперемінно, чергуючи ноги. Гімнастика в картинках допоможе вам розібратися, як виконувати вправи.

Позиційна гімнастика дуже ефективна і знижує ризик розривів і хірургічних втручань під час пологів.

У більшості жінок труднощі виникають під час потуг. Це пов'язано з тим, що сутички вимотують породіллю, і у неї не залишається сил для того, щоб виштовхнути дитину під час потуг. Найсумніше, що робити кесарів розтин під час потуг пізно, так як головка дитини затиснута в тазових кістках. Жінка при недостатній силі потуг просто нескінченно вдаряє дитини головою об свої кістки.

У зв'язку з цим у малюка можуть спостерігатися крововиливи і кісти в головному мозку. Нерідко утворюються гематоми, які вимагають лікування в стаціонарі. Все це відбувається через невміння правильно дихати під час сутичок і напружуватися при потугах. Позиційна і дихальна гімнастика для вагітних допоможе вам швидко народити здорового малюка.

Основи дихальної гімнастики у 2 триместрі вагітності

Дихальні вправи допоможуть розслабитися

Ці прості вправи допомагають навчитися контролювати своє дихання під час сутичок і не витрачати сили даремно.

Прості дихальні вправи дозволять вам розслабитися і знизити больові відчуття. Вчіться дихати животом. Ляжте на підлогу, зігнувши ноги в колінах. Покладіть на живіт монетку або гудзик. Вдихніть і затримайте дихання. Різко видихніть і спробуйте зробити поштовх животом. Монетка повинна злетіти з пупка на підлогу. Для наочності подивіться відео.

Встаньте на карачки, глибоко вдихніть і видихніть. На видиху втягніть живіт і затримайте дихання. Спробуйте посувати животом, виконуючи «полоскання».Ці вправи зміцнюють м'язи нижнього преса і збільшують кількість кисню в крові.

Вправи на фітбол у 2 триместрі вагітності

Вправи з м'ячем допоможуть добитися пружності грудей

Сядьте на м'яч, при цьому зімкніть руки між собою. Тепер натискайте долонями один на одного. Ці вправи зміцнять груди і будуть перешкоджати її обвисання після завершення лактації.

У другому триместрі дуже велика напруга відчувають м'язи спини.

Щоб розслабити спину і зміцнити її м'язи, корисні заняття на фітбол. Сядьте на м'яч і підніміть руки вгору. Складіть долоні і нахиляйтеся вправо і вліво. Ці нескладні заняття зміцнять м'язовий корсет і будуть перешкоджати болів в спині. Можна розводити руки в сторони, сидячи на м'ячі. Ускладнити вправи можна, взявши в руки кілограмові гантелі.

Всього коментарів: 4

Валерія 24.09.2016 9:29

А я постійно робила гімнастику і була в русі. Мої вагітні подруги, мене засуджували і говорили, що тим самим, я можу нашкодити дитині. Але я вважаю, що така гімнастика може принести тільки користь, тим більше, що заняття, приносять велике задоволення. Хто — то придумав стереотип, що вагітна жінка, не повинна нічого робити, крім того, що сидіти перед екраном телевізора і їсти якомога більше. Я думаю, що це неправильно. Так що, якщо ваша вагітність, протікає без ускладнень, вставайте з дивана і йдіть на гімнастику.

МИЛА 11.07.2016 17:29

Гімнастика для вагітних це відмінна підтримка всьому своєму організму під час вагітності. Багатьом моїм подругам вона дуже допомогла як перенести складності очікування, так і підготуватися до пологів. У мене, на жаль, вся вагітність протікала з загрозою викидня і тонусом матки, поетом я так і не змогла випробувати дію гімнастики на організм жінки під час вагітності. Можливо, якщо наступного разу все у мене буде добре, знову перечитаю цю інформацію і перегляну відео. І буду обов'язково займатися.

Валерія 11.06.2016 10:01

Робила гімнастику протягом всієї вагітності. Мій доктор настійно рекомендував, аргументуючи це тим, що і мені і дитині буде легше під час пологів. І він мав рацію! Все пройшло легко і спокійно, і думаю, гімнастика зіграла велику роль! Тепер всім своїм подругам і сестрам раджу з перших місяців вагітності займатися спортом.Я люблю йогу, крім фізичних вправ це ще й чудова тренування дихання. У планах другий малюк. уповаю на те, що і в цей раз все пройде гладко!

Лідія 11.05.2016 13:30

Як шкода. що на цю стати я не натрапила раніше, коли ходила в положенні. До вагітності я займалася спортом, а ось як тільки вона наступила я різко зав'язала, переживала з приводу шкоди дитині, адже заняття в спортзалі часто призводять до поганих наслідків. Звичайно якщо ці заняття проходять без фахівця. Потім ходила і відчувала себе великий «слонихою», а тут виявляється он скільки всього можна робити для підтримки м'язів в тонусі. Тепер до другої вагітності готова і склавши руки не буду сидіти)))