Як вибрати крем від алергії на шкірі для дітей?

Для того щоб вибрати крем від алергії для дітей потрібна велика відповідальність, ніж вибір для дорослого. Дитяча шкіра ніжніша, чутлива до будь-якого впливу. Крім того, в організмі малюка ще не сформовано остаточно імунітет, тому реакція його на будь-яку речовину може виражатися в підвищеній чутливості. Як би це не було парадоксально, але алергічна реакція в дитячому організмі не виключена і на протиалергічні ліки.

Однак це одна з причин, за якими варто вибирати саме ліки місцевого впливу, ефект яких більш керований, максимально утримуючись від застосування подібних їм всередину.

Всі крему і мазі, спрямовані на боротьбу з алергією, діляться на дві групи:

  1. гормоносодержащіх;
  2. негормональні.

Які в мене негормональні креми та мазі від алергії у дітей?

Не містять гормональних речовин протизапальні спрямовані на купірування запальних проявів, які є складовою частиною алергії. Вони добре зарекомендували себе і при алергії, і при проявах запальної відповіді.

найбільш популярний Феністил-гель. Він зменшує запалення, алергічних проявів, зменшує обсяг і розмір висипань, свербіння. Робить деякий анестезуючу дію. Рекомендують Фенистил і при укусах комах, дерматитах, сонячних опіках. Застосовувати його можна з місячного віку малюка. Не рекомендується застосовувати ці ліки, якщо потрібно обробляти великі ділянки тіла дитині до 6 місяців.

Тривале застосування нестероїдних протизапальних місцевого впливу препаратів теоретично робить негативний вплив на стан слизової шлунка і дванадцятипалої кишки малюка.

Які креми та мазі підходять для місцевої терапії виражених дерматитів у дітей?

дерматити формуються як результат тенденції у дитини до підвищеної чутливості до ліків, деяких продуктів і т.д. Допоможуть в лікуванні їх, як і інших алергічних реакцій такі препарати: Гістан, Біпонтен, рандеву.

Гістан — препарат ближче до БАДів, застосовуваним місцеве.Його діючими речовинами є Ландишевим масло, екстракт з березових бруньок, люпину, колосиста вероніка, череда, календула, а також бетулін і диметикон. Призначається він при алергічної висипки у дитини бульбашками, свербінні, після укусах різних комах, різного роду дерматитах, екзематозних зміни.

Своєчасна діагностика і повноцінне лікування дозволить затримати перетворення дерматитів в виражені алергічні катастрофи.

Які застосовувати дитячі мазі і креми з загоює і регенерує дією?

Для того, щоб поліпшити регенерацію рекомендується застосування кремів з дерматопротектівним ефектом. Такий крем не тільки знімає запалення у малюків, він ефективний і як крем від алергії на шкірі у немовлят, сприяють якнайшвидшому загоєнню, регенерації клітин епідермісу. Вони зменшують сухість шкіри, оптимізують обмін речовин і водний баланс в клітинах шкіри малюка.

Вундехіл. Це місцевий засіб складено виключно з натуральних інгредієнтів. Воно включає: софора, лапчатку, прополіс, деревій. Рекомендують використовувати його при алергії на шкірі, дерматитах, опікових ураженнях, трофічних шкірних порушеннях, псоріазі, екземі.

Цей препарат не тільки усуває запалення, застосовується як мазь від алергії на шкірі у немовлят, але і сприяє загоєнню дрібних пошкоджень шкірних покривів малюка, прискорює відновні і регенераційні реакції в шкірних покривах, покращуючи в них обмінні процеси. Крім того, препарат хороший протимікробну і антибактеріальну дію. Тому він актуальний і при приєднанні вторинної інфекції на шкірі, гнійних ускладненнях.

До таких же кремам відносяться Бепантен, Бепантен плюс, Де-пантенол. Діюча речовина Декспантенол. Рекомендують до застосування такі препарати при різного роду шкірних подразненнях у малюків, для якнайшвидшого загоєння дрібних ушкоджень, для зволоження сухої шкіри, дерматитах різної природи. Це одні з найбільш часто рекомендованих кремів для догляду за малюками.

Мустела СтелАтопія. Засіб виготовлено спеціально для догляду за дитячої шкірою. До їх складу входять тільки натуральні інгредієнти. Його рекомендують як гіпоалергенний крем, який можна застосовувати при звичайному догляді за шкірою з тенденцією до дерматітним проявам у малюка.

Як мазей, що сприяють загоєнню, регенерації клітин шкіри і якнайшвидшому відновленню відносять Солкосерил, Актовегін.

Які є гормональні мазі від алергії у дітей?

гормональні крему. Вони затребувані при необхідності швидкої допомоги при алергічних реакціях у малюків. Однак застосування їх доцільно тільки тоді, коли інші групи лікарських препаратів виявилися не ефективними. Тривале вживання їх, зважаючи на всмоктування їх інгредієнтів крізь ніжну дитячу шкіру може призводити до ослаблення імунних властивостей. Теоретично можливий розвиток надниркової недостатності, синдрому Кушинга.

Це Флуцинар, Лорінден, Целестодерм, Фторокорт. Якщо вони вже застосовуються, то різко кидати лікування не рекомендується. Після поліпшення стану, потрібно зменшувати поступово їх дозування, наприклад, змішуючи їх з іншим кремом, щоб уникнути реакцій скасування.

Елоком — глюкокортикостероїдна мазь або крем. Цей крем від алергії на шкірі у дітей має виражену протизапальну дію. Ефективно знімає алергічні явища, відчуття свербіння, в тому числі від укусів комах, призначається при дерматозах, екзематозних змінах шкіри дітей.

Терапія гормональними засобами для місцевого застосування не повинна бути тривалою. Застосування протипоказане до 6 місячного віку. Курс лікування не повинен бути більше тижня.

Ліки від алергії